Zapaženi nastupi tri varaždinska plesna para na jakom turniru u Bratislavi

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 17.09.2015. 15:34

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

Iza tri varaždinska plesna para vrlo je uspješan nastup na turniru Slovak open u Bratislavi, a najveće uspjehe ostvarili su Iva Risek i Vedran Sraga te Milana Chekanova i Tin Sanjković.

Riječ je o turniru WDSF-a, a Iva i Vedran, juniorski prvaci Hrvatske u standardu i kombinaciji deset plesova, do osmog mjesta u standradu stigli su u konkurenciji od 58 parova.

Nastupili su i u latinoameričkim plesovima te osvojili 18. mjesto, a natjecali su se i sa seniorima te stiglo do 36. mjesta u konkurenciji 72 para

Juniorski prvaci Hrvatske u latinoameričkim plesovima, Tin Sanjković i Milana Chekanova u latinoameričkim plesovima osvojili su sedmo mjesto. Zapažen rezultat imali i Tihana Vusić i Jurica Kavran. Oni su u standardu bili 19., a u latinu su osvojili 27. mjesto.

Varaždinskim plesačima slijedi nekoliko turnira po Hrvatskoj, a potom nastupi na svjetskim smotrama.

Chekanova i Sanjković krajem listopada odlaze u Chisinau na Svjetsko prvenstvo u latinoameričkim plesovima, dok mjesec dana kasnije Sraga i Risek odlaze na Svjetsko prvenstvo u Kijev u kombinaciji deset plesova.