MŽNL: Zadrugar srušio Slobodu iz Slakovca, Zelengaj remizirao

Objavljeno: 08.03.2015. 21:51

Nedjeljnim susretima kompletirano je 18. kolo Međužupanijske lige, a od županijskih predstavnika pobjedu je upisao Zadrugar, dok je Zelengaj stigao do boda.

Zadrugar je u Hrastovskom ugostio drugoplasiranu Slobodu iz Slakovca i slavio 2:0. Oba pogotka u pobjedi postigao je Mario Novak u 65. i 83. minuti. Istaknimo da je za oba pogotka Novaku asistirao Dražen Vukina.

- Jako smo zadovoljni, ipak smo više htjeli pobjedu od gostiju. U prvom dijelu gosti su nekoliko puta zaprijetili iz prekida, no uspjeli smo se obraniti. Imali smo i mi svoje prigode, a u drugom poluvremenu smo ih razbili. Iskreno, više sam očekivao od Slobode jer nisu ništa pokazali protiv nas - rekao je nogometaš Zadrugara, Kristijan Katalenić.

Najbolje plasirani županijski predstavnik Zelengaj ugostio je Graničar iz Kotoribe, a susret je završio 1:1. Jedini pogodak za domaće postigao je Goran Vugrinec u 38. minuti susreta.

Istaknimo da je u subotu odigrano pet susreta. Od županijskih predstavnika, Jalžabet je u Ivancu pobijedio domaću Ivančicu 7:1, Plitvica je u Selniku poražena od Mladosti Kometa 3:1, Plitvica iz Gojanca je u Murskom Središću izgubila od domaćeg Rudara 5:2, dok je Novi Marof poražen od Centrometala 2:0.

Sljedeće, 19.kolo na rasporedu je idućeg vikenda, a najbolje plasirane ekipe iz Varaždinske županije igraju u subotu. Šestoplasirani Zelengaj gostuje kod Poleta u Sv. Martinu na Muri, dok sedmoplasirani Zadrugar odlazi na noge Ivančici.

Rezultati 18. kolo: Zadrugar - Sloboda (S) 2:0, Zelengaj - Graničar 1:1, Ivančica - Jalžabet 1:7, Rudar (MS) - Plitvica 5:2, Pltvica (S) - Mladost Komet 1:3, Centrometal - Novi Marof 2:0, Nedelišće - Polet (SMNM) 1:0, Sloga - Naprijed 1:1

Ljestvica: 1. Nedelišće 44, 2. Rudar 35, 3. Sloboda (S) 33,... 6. Zelengaj 28, 7. Zadrugar 27, ... 9. Jalžabet 26, ...12. Plitvica 21, 13. Novi Marof 21, ... 16. Plitvica (S) 10, 17. Ivančica 0

Raspored 19. kolo: Ivančica - Zadrugar, Polet (SMNM) - Zelengaj, Mladost Komet - Rudar, Jalžabet - Plitvica (S), Plitvica - Centrometal, Novi Marof - Sloga, Pušćine - Nedelišće, Graničar - Sloboda (S)