Novomarofčani izgubili dobivenu utakmicu protiv Vrgorca

Objavljeno: 03.04.2015. 08:12

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Malonogometaši Novog Marofa u četvrtak su odigrali susret 19. kola Prve hrvatske malonogometne lige. Iako su četiri minute prije kraja imali vodstvo od 4:2, novomarofski malonogometaši su poraženi kod kuće 5:4.

Novomarofčani su poveli preko Ivice Jendroka u 4. minuti, no osam minuta kasnije gosti su izjednačili. Strijelac je bio Vojko Pervan, a tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U prvoj minuti nastavka domaći malonogometaši su ostali bez prvog vratara Nikole Volarića, koji je pocrvenio zbog igranja rukom izvan svog šesterca. Samo minutu kasnije Vrgorčani su poveli preko Damira Znaora, no u 25. minuti Dario Šestić izjednačio je rezultat. U istoj minuti Jendrok je svojim drugim pogotkom donio prednost Novomarofčanima, a u 36. minuti Dino Kovač povećao je na 4:2. Iako se činilo kako će malonogometaši Gorana Mamića do pobjede, to se nije dogodilo.

U 38. minuti smanjio je Ante Kraljević, minutu kasnije izjednačio je Alen Vuković, a nekoliko sekundi kasnije Znaor je postavio 4:5.

Novomarofčani su tako upisali 12 prvenstveni poraz, a u sljedećem kolu gostuju kod ekipe Osijek Kelme.