3. HNL: Nedeljanec slavio protiv posljednjih, Ivančica i Podravina poraženi

Objavljeno: 16.04.2012. 18:45

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Odigrano je 24. Kolo 3. HNL sjever, a od tri županijska predstvanika samo je Nedeljanec bio uspješan, dok su Ivančica i Podravina poraženi...

Nedeljanec je na gostujućem terenu slavio protiv Poleta iz Pribislavca 2-0.

Nedeljančane je u vodstvo doveo Piskać u 40. minuti, a s minimalnom prednošću gosti su otišli na odmor. Nedeljanec je dobro krenuo u drugi dio, a shodno tome Kovačić je u 48. minuti poentirao za 2-0. Do kraja se mreže nisu tresle pa su Nedeljančani kući otišli s tri boda.

Podravina je kod kuće poražena od Čakovca 3-1.

Čakovčane je u vodstvo doveo Balent u 29. minuti te se rezultatom 0-1 otišlo na odmor. U drugom dijelu Kosec je u 62. minuti bio strijelac za 2-0, a Balent je svojim drugi pogotkom deset minuta kasnije podigao na 3-0. Počasni pogodak za Podravinu postigao je Stublić u samoj završnici susreta.

Ivančica je kao i Podravina također poražena. Domaćin Podravac svladao je u Virju Ivančicu 3-0.

Domaćine je u vodstvo doveo Hrženjak u 13. minuti, a na 2-0 povisio je isti igrač pet minuta prije kraja prvog dijela. Ivančani su u minutu do odmora ostali bez Kostavnjevca koji je zaradio drugi žuti te morao prije vremena na tuširanje. U drugom poluvremenu Ivančani su stisnuli, no Podravac je povisio na 3-0 preko Grgića u 61. što je bio i konačan rezultat.

U sljedećem kolu Ivančica ugošćuje Bjelovar, Nedeljanec Koprivnicu, dok Podravina odlazi na noge Papuk.

Rezultati 3. HNL sjever: Polet Pribislavec-Nedeljanec 0-2, Podravac-Ivančica 3-0, Podravina-Čakovec 1-3, Bjelovar-Slatina 0-0, Graničar-Nedelišće 2-3, Croatia Grabrovnica-Križevci 3-0, Mladost Prelog-Mladost Ždralovi 1-3, Koprivnica- Papuk 1-0

Tablica 3. HNL sjever: 1. Ždralovi 52, 2. Koprivnica 51, 3. Slatina 48..., 8. Ivančica 36, 9. Podravina 35..., 11. Nedeljanec 24..., 15. Papuk 7, 16. Polet Pribislavec 4