3.HNL: Podravina uvjerljiva, Ivančica prosula dobiveno

Piše: evarazdin

Objavljeno: 11.09.2012. 11:23

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Klubovi iz Varaždinske županije koji se natječu u 3.HNL Sjever, Podravina i Ivančica u četvrtom kolu ostvarili su polovičan uspjeh. Ludbrežani su rutinirano svladali Graničar, dok su Ivančani kod kuće poraženi od Ždralova 4:3...

Ivančicu je u vodstvo doveo Bochl u 2. minuti, no u 15. minuti gosti su izjednačili pogotkom iz kaznenog udarca. Domaćinu je ponovo vodstvo donio Škvarić u 37., a na 3:1 povisio je Božak nekoliko minuta do odmora.

Na samom startu drugog poluvremena gosti su izjednačili, a Pavec je s dva pogotka u 47. i 50. minuti postavio 3:3 te donio pobjedu gostima pogotkom iz kaznenog udarca u 78. minuti.

Dok je u Ivancu bila vrlo zanimljiva utakmica i pobjednik se saznao tek u samoj završnici, susret u Ludbregu bio riješen već u prvom dijelu.

Vodstvo Podravini donio je Pomper u 41. minuti da bi do odmora na povisio Valjak na 2:0.

Rezultat u drugom dijelu povećali su ponovo Valjak te Stubić, a počasni pogodak bio je djelo bivšeg igrača Podravine Gorana Klekara u samoj završnici susreta.