A-2 Sjever: Košarkaši Grafičara jedini uspješni

Objavljeno: 11.02.2013. 13:09

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Odigrano je 17. kolo je košarkaške A-2 lige Sjever, a u potonjem kolu samo je Grafičar stigao do pobjede, dok su Vindija i Ivančica poraženi...

Ludbrežani su protiv Mladosti iz Đurđevca odlično otvorili susret te nakon prve četvrtine imali vodstvo od 25:15. U drugoj četvrtini gosti su smanjili rezultat pa su košarkaši Dražena Cesara na odmor otišli sa plus šest. U drugom dijelu ludbreški košarkaši održavali su stečenu prednost pa je susret završio 78:71.

I dok su košarkaši Grafičara u 17. kolu upisali 13 prvenstvenu pobjedu, Vindijaši su pretrpjeli sedmi ligaški poraz. Nanijela im ga je momčad, Podravca rezultatom 105:82.

Ni treći predstavnik Varaždinske županije, Ivančica nije bila uspješna. Ivančane je svladala domaća momčad Radnika 75:68.

U sljedećem, 18. kolu drugoplasirani Grafičar igra derbi lige protiv vodećeg Međimurja, dok Vindija gostuje kod Mladosti u Đurđevcu, a Ivančica ugošćuje Bjelovar.