Devet medalja za kuglače i kuglačice na 13. Trofeju grada Varaždina

Objavljeno: 12.12.2012. 20:04

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

U dvorani na Dravi održan je 13. Trofej grada Varaždina u kuglanju na kojem su se natjecali kuglači i kuglačice od 11 do 23 godine, a varaždinski predstavnici osvojili su devet medalja.

U ženskoj konkurenciji do 11 godina starosti srebro je osvojila kuglačica Varaždina, Mirna Petrinec, dok je do trećeg mjesta stigla njena kolegica Lana Lovreković.

U godinu dana starijoj konkurenciji kuglačica Varaždina Vana Varga osvojila je zlato da bi treće mjesto odnijela Tea Lovreković.

U muškoj konkurenciji do 14 godina najbolji je bio kuglač Varteksa Igor Kolarić, a njegov kolega Igor Skupnjak u konkurenciji U 23 osvojio je broncu.

Do bronce je također stigla kuglačica Varaždina, Ema Hofer u kategoriji U 18, a isti uspjeh ponovila je i Antonija Milak u kategoriji kuglačica do 23 godine, dok je bolja od nje bila njezina kolegica iz KK Varaždin, Valentina Milak osvojivši srebro