Karlovčani uvjerljivo bolji od Varteks Di Caprija

Objavljeno: 15.09.2012. 21:19

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Mlada i neiskusna ekipa Varteks Di Caprija u prvom ovosezonskom nastupu pred domaćom publikom doživjela je težak poraz. U dvorani na Dravi slavili su rukometaši Karlovca 33:11...

Sam početak susreta bio je vrlo rastrgan, a obje ekipe bile su vrlo dekoncentirane u napadu. Gosti su se ipak bolje snašli te poveli 3:1, no Varteksovci su serijom 3:0 u 10. minuti okrenuli na 4:3.

Karlovčani su okrenuli rezultat u svoju korist i u 20. minuti prednost podigli na 8:5. U nastavku prvog poluvremena mlada momčad Varteks Di Caprija je pala što su gosti iskoristili te vodstvo do odmora podigli na 13:6.

U drugo poluvrijeme bolje su ušli gosti te prednost do 37. minute povećali na plus 12. U nastavku Karlovčani su iz minute u minutu povećavali vodstvo koje se do kraja popelo na visokih plus 22. Susret je završio 33:11 za Karlovac.

Trener Varteks Di Caprija Matija Kraljić bio je razočaran porazom protiv Karlovac, a kao glavni razlog naveo neefikasnost i neorganiziranost u napadu.

Dobro smo se držali prvih deset minuta, no jednostavno protiv jake ekipe Karlovca nismo mogli. Vidi se da nismo uigrani, a posebno u napadu, gdje smo najviše griješili - rekao je trener Varteks Di Caprija Matija Kraljić.

U sljedećem kolu Varteksovci igraju lokalni derbi protiv Vidovec Biosa.

Varteks Di Caprio – Karlovac 11:33 (6:13)

Varteks Di Caprio: Žitnjak (2 obrane), Sklepić 1, Trojko 2, Žnidarić 1(1), Bedić, Bačani, Rodik, Petrošanec, Varšić (6 obrana), Petrić, Valinčić 1, Marcijuš, Šipoš 3, Bogović, Tači 1, Hirš 2, Trener: Matija Kraljić

Karlovac: Borozan 1, Cindrić 7(2), Huljina 1, Štrucelj Ma. 2, Rački 1, Višnić 2, Smojver 2, Požega 2, Štrucelj Di. 2, Hadrović 4, Obranović 2, Bačić 2, Batinić 5, Karić (3+1 obrana), Glumac (2 obrane), Prezelj (12+0 obrana), Trener: Ivan Pavlaković