Koka u Rijeci na krilima Ivane Dežić do prve ovosezonske pobjede

Objavljeno: 16.09.2012. 08:12

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Rukometašice Koke u subotu su ostvarile prvu ovosezonsku pobjedu. U drugom kolu pala je domaća ekipa Zameta 35:26...

Obje ekipe na samom početku bile su izjednačene pa je rezultat u 10. minuti bio 3:3. Kokice su se u nastavku lagano odvojile na plus tri, a prednost od dva do tri pogotka održavale su do odmora. Prvi dio završio je 16:14 za varaždinske rukometašice.

U drugo poluvrijeme bolje su ušle Varaždinke i u 38. minuti imale prednost 20:15. Stečenu prednost održavale su do 55. minute, kada su je  serijom 5:1 povećale na plus devet. Susret je tako završio 35:26 za varaždinske rukometašice.

Posebno učinkovita u redovima Koke bila je Ivana Dežić koja je 10 puta zatresla mrežu Riječanki, dok se kod Zameta posebno istaknula Mila Toto sa sedam postignutih pogodaka.

U sljedećem kolu Koka je slobodna, a u četvrtom kolu  ugošćuje Zelinu.

Zamet – Koka 26:35 (14:16)

Zamet: Račić(6+0 obrana), Paurević, Plahinek 2, Brčić 2, Tabar, Vuković 4, Toto 7(4), Bunić 3, Tus, Bukvić 1, Šegota (2 obranae), Micijević, Stakorić 2, Havić 3, Gugić 2, Gvoić, Trener: Željko Čagalj

Koka: Hajduk (12+1 obrana), Jazbec, Horvat 6, Domjan 7, Halili El., Bunić, Malić 3, Veble, Tomašek 2, Halili Edi., Furjan 4, Dežić 10(2), Haček 2, Antolić, Zvonar 1, Trener: Nikola Škorić