Kokice nastavljaju s dobrim rezultatima: U Varaždinu pao i Umag

Objavljeno: 20.10.2012. 18:41

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Varaždinske rukometašice u subotu su nastavile niz neporaženosti te u trećoj utakmici u samo tjedan dana stigle do pobjede protiv Umaga, rezultatom 30:24...

Kokice su odlično otvorile susret u dvorani na Dravi i u 7. minuti imale vodstvo od 5:2, no gošće su konsolidirale svoje redove i u 11. minuti uspjele izjednačiti na 6:6.

U nastavku prvog dijela varaždinske rukometašice ponovo su stigle do prednosti od plus dva, ali od 18. do 21. minute Umažanke su napravile seriju od 3-0 i prešle u vodstvo. Minimalnu prednost gošće su zadražale i do odmora te prvo poluvrijeme završili rezultatom 13:14.

U drugi dio odlično su ušle varaždinske rukometašice i od 30. do 41. minute napravile seriju 8:1 te se odvojile na 21:15. Gošće su se u nastavku malo probudile i smanjile na minus tri, ali Varaždinke su vratile razliku na plus pet te susret mirno privele kraju, rezultatom 30:24...

U pobjedi protiv Umaga posebno se istaknula Ivana Dežić koja je postigla 10 pogodaka, dok je kod gošći najraspoloženija bila Ana Jajčević s osam pogodaka.

Ovom pobjedom Kokice su nastavile pozitivan niz od tri susreta bez poraza, a u sljedećem kolu odlaze na noge Trešnjevci.

Koka – Umag 30:24 (13:14)

Koka: Hajduk (14+0), Jazbec, Horvat 4, Domjan 3, Marković, Bunić, Malić 4, Tomašek 7, Ed. Halili 1(1), Furjan 1, Antolić, Dežić 10(1), Haček, Zvonar, Trener: Nikola Škorić

Umag: Žuliček 3, Milošević 2, Rajić 6(3), Mataija, Vidović 5, Jajčević 8(2), Špoljarić, Čorković, Pavić (10+0), Gašić, Tokić, Trener: Dragan Rajić