Pobjedom protiv Ivanića, Kokice se vratile na pobjedničke staze

Objavljeno: 03.03.2013. 09:12

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Nakon dva uzastopna prvenstvena poraza, rukometašice Koke stigle su do pobjede, svladavši u gostima ekipu Ivanića 29:21...

Na samom početku igrao se izjednačen susret, a rezultat je u 10. minuti bio 5:5. U nastavku prvog dijela Kokice su dodale gasa i napravile seriju 8:1, odlijepivši se na 13:6.

Do odmora su rukometašice Ivanića ipak su smanjile razliku pa je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 15:10.

U drugom dijelu Varaždinke su držale prednost od pet do šest golova da bi u samoj završnici povećale razliku. Utakmica je završila 29:21 za Koku.

Najraspoloženija u varaždinskim redovima bila je Brigita Zvonar sa sedam postignutih pogodaka, dok se kod domaćih rukometašica istaknula Lucija Marjančić sa šest zgoditaka.

Varaždinke u sljedećem kolu očekuje susret protiv Sesveta Agroproteinke.

Ivanić – Koka 21:29 (10:15)

Ivanić: Presker (5+0 obr.), Damjanović 1, Puljić 4, Kukić, Forko, Jambrek, Bobinec 2, Krnjević 1, Pezić 3, Dolić, Tadić, Pasarić 1, Livaić 2, Čorković 1, Hren (9+1 obr.), Marjančić 6(4)

Koka: Hajduk (11+0 obr.), Horvat 4, Domjan 3, El. Halili 4, Kocijan, Marković, Gorupić 1, Tomašek 5, Furjan, Antolić, Dežić 5, Haček, Zvonar 7(1)