"Policajci" su vladari županijskog malog nogometa: Nakon prvenstva osvojili i kup

Objavljeno: 22.03.2012. 16:05

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Nakon osvojenog naslova u Županijskoj malonogometnoj ligi, Policijska uprava Varaždinska odnijela je i naslov pobjednika Županijskog kupa. U finalu odigranom u srijedu "Policajci" su svladali Jerovec 9-6, a ?etiri pogotka u pobjedu ugradio je Alen Herceg, dok je hat-trick postigao Marko Ister...

U finalnom susretu "Policajce" je u vodstvo doveo Petar Saboli? u 9. minuti, a na 2-0 povisio je Alen Herceg minutu kasnije. Rezultat je za Jerov?ane u 18. minuti smanjio Saša Kranj?ec, no na plus dva u posljednjoj minuti prvog dijela digao je Marko Ister.

U drugom dijelu jerove?ka publika mogla je vidjeti ?ak 11 pogodaka. U nastavku su Jerov?ani izjedna?ili pogocima Božaka u 22. i Muri?a minutu kasnije, no Ribi? u 24. minuti vra?a prednost Policiji. Tri minute kasnije Kranj?ec svojim drugim pogotkom postavlja 4-4, ali Herceg u 30. minuti za PU Varaždinsku vra?a na 4-5.

Isti igra? ?etiri minute kasnije postiže hat-tick te postavlja 4-6. Jerovec se neda i drugim pogotkom Muri?a smanjuje na 5-6, ali Ister u istoj minuti ponovo diže na dva pogotka prednost. U 38. minuti nadu Jerovcu vra?a Kušter smanjivši na 6-7, no Policajci pogocima Istera i Herceg u posljednje dvije minute osiguravaju pobjede.

Ovom pobjedom PU Varaždinska osvojila je Županijski malonogometni kup, a njihova ekipa dala je i najbolje vratara te strijelca cjelokupne sezone Županijskog malonogometnog natjecanja.

Najbolji strijelac je Alen Herceg s 59 pogodaka, dok za najboljeg vratara proglašen Danijel Posavec, a najbolji igra? sezone je Saša Kranj?ec iz Jerovca.

Saša Kranj?ec, najbolji igra?

Alen Herceg, najbolji strijelac

Danijel Posavec, najbolji vratar

Istaknimo da je u ženskoj konkurenciji prvenstvo odnijela ekipa Trnja.

Kod mla?ih uzrasta u kategoriji u-8 prvenstvo su osvojili malonogometaši Dubravke, a titulom najboljeg u kategoriji u-10 okitili su se nogometaši NK Varaždina.