Sloboda dobro namučila Novi Marof u prijateljskom susretu

Objavljeno: 30.07.2012. 12:31

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Aktualni prvaci 1. ŽNL, nogometaši Novog Marofa u nedjelju su se dobro namučili protiv mlade momčadi varaždinske Slobode, no na kraju su slavili 3-2...

Poletarci Slobode vrlo su dominantno ušli u utakmicu što je rezultiralo golom Roginića već u 15 minuti, a Marofčani izjednačuju zahvaljujući nespretnom autogolu Slobodaša Petaka. Krajem prvog poluvremena Marofčani  incijativu te to kapitaliziraju lijepim pogotkom Bešteka za vodstvo 2-1.

U drugom dijelu marofski nogometaši povisili su na 3-1 preko Halilovića, a konačnih 2-3 postavio je Hižak.

SNK Sloboda- Marlex- NK Novi Marof 2-3

SNK Sloboda-Marlex: Mihalić, Novaković, Roginić, Đurasek, Vindiš, Petak, Sambolec K., Hižak, Sambolec L., Kolačko, Knok ( još su igrali: Ožinger, Hranić, Lah i Horvat ),Trener: Sambolec

NK Novi Marof: Benković, Žugec, Turković, Horvat, Hrebak, Halilović, Petrić, Jendrok, Kapeš, Beštek, Hanc ( još su igrali: Hegedić), Trener: Kanešić