Trešnjevka prekinula pozitivan niz rukometašica Koke

Objavljeno: 28.10.2012. 08:07

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Rukometašice Koke u subotu nisu uspjele nastaviti pozitivan niz, već su poražene od domaće ekipe Trešnjevke 25:21...

Iako su u potonjem susret bile bez ozlijeđenih Elene Halili, Jalušić i Malić,  Varaždinke su dobro ušle u utakmicu te devetoj minuti vodile 5:3. Plus dva održavale su do 17. minute, no od tada pa do 21. minute domaće igračice napravile su seriju od 3:0 i  povele 9:8.  U završnici prvog dijela Zagrepčanke su nastavile silovito te na odmor otišle rezultatom 14:11.

Na startu drugog poluvremena Kokice su se približile na minus dva, no domaće su se  igračice do 38. minute uspjele odvojiti na plus četiri. Potonju prednost rukometašice Trešnjevke održavale su do samog kraja, a susret je tako završio 25:21.

Najraspoloženija domaća igračica bila je Anja Maruščec s devet postignutih golova, dok je kod Koke najefikasnija bila Snježana Horvat koja je postigla sedam zgoditaka.

U sljedećem kolu varaždinske rukometašice ugošćuju ekipu Ivanića.

Trešnjevka - Koka 25:21 (14:11)

Trešnjevka: Zovko 1, Maruščec 9, Sabljak, Gašparović, Tomić 7(1), Komljenović 4, Blažek 2, Kajfeš 1, Golubić (9+0 obr.), Borković, Stojanov 1, Mrmić, Jug (2+2 obr.), Trener: Miran Ognjenović

Koka: Hajduk (8+0 obr.), Jazbec, Horvat 7, Domjan 3, Marković 1, Bunić, Veble, Tomašek 3, Furjan 1, Antolić, Haček, Zvonar, Ed. Halili, Dežić 6(4), Trener: Nikola Škorić