Varaždinski tekvandoaši Skender i Hrg najbolji u Karlovcu

Objavljeno: 28.05.2012. 11:59

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Povodom 45 godina postojanja Taekwondo kluba Karlovac u Karlovcu je prošlog vikenda održan međunarodni taekwondo turnir Karlovac Open 2012. Na turniru su nastupili i varaždinski tekvadoaši, a obraz su im posebno osvijetili Jurica Hrg i Josip Skender koji su svojoj konkurenciji bili najbolji...

Na turniru je nastupilo 960 natjecatelja iz Slovenije, BiH, Srbije, Mađarske, Crne Gore, Italije, Slovačke, Češke, Luksemburga, Austrije i Hrvatske, a za Taekwondo klub Varaždin nastupilo je sedmero natjecatelja.

Edi Perković u kategoriji mlađih kadeta do 33 kilograma zaustavljen je u drugom kolu, dok je Tara Nikolić osvojila treće mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja do 32 kilograma.

Kadet Josip Skender osvojio je zlato u kategoriji do 37 kilograma, dok se njegov vršnjak Niko Jurčević u kategoriji do 47 kilograma od natjecanja oprostio u prvome kolu.

Jurica Hrg osvojio je zlatnu medalju u kategoriji kadeta do 65 kilograma, a Petar Kozina bio je drugi u kategoriji preko 65 kilograma.