3.HNL Istok: Slavlje Podravine, nesretan poraz Varaždina

Objavljeno: 13.09.2014. 18:41

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Izvor: ilustracija

Predstavnici iz Varaždinske županije, Podravina i Varaždin odigrali su susrete 5. kola Treće HNL Istok, a uspješniji su bili Ludbrežani...

Nogometaši Slobodana Sudeca na domaćem terenu upisali su treću prvenstvenu pobjedu protiv Mladosti Antin rezultatom 2:1. Ludbreški nogometaši poveli su u 27. minuti preko Dine Žmuka te s minimalnom prednošću otišli na odmor. U drugoj minuti nastavka mladostaši su izjednačili preko Danijela Kuzmića koji je uspješno realizirao kazneni udarac. Slavlje Podravini donio je Filip Sabol u 84. minuti, postavivši konačan rezultat.

I dok su plave bluze slavile, Varaždinci su poraženi u Pleternici kod Slavije s minimalnih 1:0 i to dosta nesretno budući da su pogodak primili u 89. minuti.

U sljedećem, šestom kolu Varaždin gostuje kod Mladosti u Antinu, dok Podravina ugošćuje Bjelovar. Oba susreta na rasporedu u subotu od 16, 30 sati.