Rukomet

Dabrovi stigli do nove pobjede kod Medveščaka u Zagrebu

Objavljeno: 15.02.2016. 08:09

Zadnja izmjena: 17.02.2016. 09:12

Rukometaši Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 jučer su u Zagrebu kod Medveščaka odigrali susret 19. kola Premijer lige i slavili 29:24.

U prvom dijelu u vodstvu su se izmjenjivale obje ekipe. Dabrovi su na startu imali prednost od 3:1, no ubrzo su domaći rukometaši okrenuli na 5:3. Uzvratili su im Varaždinci serijom 4:0 i poveli 7:5.

U završnici prvog dijela domaći rukometaši su ponovo preokrenuli i s vodstvom 16:13 otišli na odmor.

U drugom poluvremenu Dabrovi nisu dopustili iznenađenje. U 42. minuti rezultat je bio 18:18, tri minute kasnije rukometaši Vladimira Vujovića poveli su 20:19, a u 53. vodili 23:20.

U nastavku su rukometaši Medveščaka smanjili na 24:23, no fizički superiorniji varaždinski rukometaši slavili su 29:24.

Najraspoloženiji kod Dabrova u Zagrebu bio je Vedran Huđ koji je postigao devet golova.

U sljedećem kolu Varaždinci ugošćuju Moslavinu.