oni misle jako ozbiljno

FOTO GRK Varaždin domaćom pobjedom nad zagrebačkom Dubravom zasjeo na sam vrh Premijer lige

Objavljeno: 20.10.2017. 08:44

Zadnja izmjena: 20.10.2017. 08:45

Da Dabrovi ove sezone ozbiljno misle uključiti se u borbu za vrh Premijer lige i ulazak u SEHA ligu, pokazali su i jučerašnjom domaćom pobjedom protiv inače odlične i europski uspješne Dubrave od 34:29.

Nakon prvih 7-8 minuta u kojima je rezultat bio izjednačen, Dabrovi su se odvojili, završili prvo poluvrijeme s plus 5 i tu prednost bez većih problema održali do kraja utakmice. Najbolji strijelac u redovima Dabrova bio je Meštrić s 10 pogodaka, kolko je dao i Grahovac iz Dubrave. Dabrovi su sada na prvom mjestu Premijer lige, s istim brojem bodova kao i Poreč, ali s jednim golom viška u odnosu na njih. Sezona je, očito, počela jako dobro i bit će zanimljivo vidjeti koliko daleko Dabrovi mogu ići.