GRK VARAŽDIN 1930

GRK Varaždin 1930 poražen od RK Moslavina

Objavljeno: 11.02.2022. 20:27

Zadnja izmjena: 11.02.2022. 20:41

U posljednjem kolu Paket24 Premijer lige, Lige B rukometaši GRK Varaždin 1930 izgubili su u GSD Varaždin od ekipe RK Moslavina 26:33 (13:17).

U nastavku prvenstva varaždinski rukometaši upisali su poraz, prije natjecanja u Ligi za prvaka. Naime, GRK Varaždin 1930 već je prije izborio natjecanje u Ligi za prvaka, bez obzira na rezultat susreta s rukometašima iz Kutine.

Gosti su od samog početka poveli i održavali vodstvo do odmora, na koji se otišlo s rezultatom 13:17.

Niti u nastavku utakmice nisu domaći rukometaši ozbiljnije zaprijetili gostima te se prednost gostiju još povećavala. Tako je susret završio rezultatom 26:33.

Najefikasniji kod Varaždinaca bio je Grubišić s čak devet golova, slijedi Tači s pet, te Vidaček i Sklepić s po četiri. U strijelce su se još upisali Juranić, Trojko, Budinski i Tompić s po jednim golom.