ATLETSKI KLUB VARAŽDIN

Igor Goričanec iz Atletskog kluba Varaždin pobijedio na 11. Radobojskoj uspinjači, Kaniški treća a Bubnjarić peta

Objavljeno: 25.10.2018. 10:02

Zadnja izmjena: 25.10.2018. 10:18

U Radoboju je održana atletska utrka pod nazivom 11. Radobojska uspinjača. Radilo se o vrlo zahtjevnoj stazi dužine 15,2 km gdje je u više navrata trebalo svladavati zahtjevne uspone, a pogotovo pred sam kraj kada je trkače dočekao najteži i najdulji uspon.

Ukupno je nastupilo oko 70-ak natjecatelja, a pobjedio je član AK Varaždin Igor Goričanec koji je i ovom utrkom samo potvrdio status pravog brdskog trkača.

U ženskoj konkurenciji naša Mateja Kaniški opet se našla na pobjedničkom postolju i osvojila odlično 3. mjesto dok se na 5. mjesto i odličnom utrkom plasirala naša Štefica Bubnjarić.