GRK VARAŽDIN 1930

Kiks Varaždinaca u Velikoj Gorici

Objavljeno: 05.03.2022. 20:44

Zadnja izmjena: 05.03.2022. 21:57

U 3. kolu Lige za prvaka, Paket24 Premijer lige rukometaši Varaždina 1930 poraženi su u velikoj Gorici od momčadi Gorice rezultatom 31:26 (17:14).

Susret je bolje otvorila domaća ekipa ali u 6. minuti Varaždin 1930 dolazi do izjednačenja 4.4. Do 17. minute igra se izjednačeno i rezultata 9:9, domaći prelaze u vodstvo ali iz Varaždin 1930 stiže na 13:13 u 25. minuti. Do kraja poluvremena domaći su uspješniji i na odmor se odlazi s rezultatom 17:14.

U drugom dijelu Gorica podiže ritam i za dvije minute su na 19:15. Do kraja susreta domaći nisu ispuštali prednost, Varaždin 1930 dolazio je najviše do -2 gola, da bi susret završio 31:26 i tako Varaždince ostavio bez bodova u ligi za prvaka.

Na klupi je po prvi puta bio i Matej Mišković, ali niti "šok" terapija nije pomogla Varaždincima da bez ponajboljeg igrača Fabijana Grubišića, koji je prešao u PPD Zagreb, donesu dodove u Varaždin. Sljedeća prilika da pokušaju popraviti ovaj kiks i dohvatiti najavljeni cilj, ulazak u Europu, je već u srijedu, 9. ožujka kada igraju odgođenu utakmicu sa Sesvetama.