ŽRK KOKA

Koka poražena u Dugom Selu

Objavljeno: 09.04.2022. 19:57

Zadnja izmjena: 09.04.2022. 20:08

U 21. kolu 1. HRL za žene Koka je poražena u Dugom Selu od istoimene ekipe 30:23 (13:13).

Sam početak susreta dao je naslutiti kako će ovo biti težak i neizvjestan susret za varaždinske rukometašice. Izjednačeno prvo poluvrijeme i igra gol za gol karakteriziralo je prvih 30 minuta susreta. na odmor se orišlo s rezultatom 13:13.

U drugo poluvrijeme bolje ulaze domaće rukometašice koje su odmah prešle u vodstvo. U 37. minuti imaju već tri razlike, 18:15. Varaždinke pokušavaju stići rezultat ali u 47. minuti je rezultat 25:19. Do kraja susreta Koka više nije mogla ugroziti pobjedu Dugog Sela i susret je završio rezultatom 30:23.

Ovim porazom Koka je trenutno na osmom mjestu prvenstvene ljestvice s 18 osvojenih bodova, a iza nje, do zone ispadanja, su tri ekipe sa samo bodom manje.