ŽRK KOKA

Koka u Umagu u posljednjim sekundama ispustila pobjedu

Objavljeno: 07.11.2021. 19:20

Zadnja izmjena: 07.11.2021. 19:23

Važan susret, sredine prvenstvene ljestvice 1. HRL za žene u 9. kolu odigrale su rukometašice Umaga i varaždinske Koke. Iako je Koka vodila većim dijelom utakmice konačni rezultat bio je 32:32 (16:18).

Susret je počeo izjednačeno, kao što se moglo i pretpostaviti, ali Varaždinke odlaze na +3 u 11. minuti susreta rezultatom 6:9. Održava ju tu prednost i čak je povećavaju na 9:13 u 19. minuti i održavaju je dok na poluvrijeme odlaze s rezultatom 16:18.

Rukometašice Koke dobro otvaraju i drugi dio susreta ali domaće rukometašice dolaze do izjednačenja u 46. minuti na 24:24. U posljednjih 10 minuta susreta ulaze izjednačenih pozicija 27:27. Varaždinke odlaze na 27:29 u 54. minuti ali u 58. minuti je samo 30:31. Infarkrtna poslejdnja minuta donosi i izjednačenje Umaga 8 sekudni prije kraja na 32:32.