Kokice u Čakovcu odigrale neriješeno sa Zrinskim

Piše: eVarazdin

Objavljeno: 13.09.2014. 21:29

Rukometašice Koke remijem su otvorile natjecanje u Prvoj hrvatskoj rukometnoj lige za žene, odigravši u Čakovcu s rukometašicama Zrinskog 24:24...

Nakon prvih 30. minuta rezultat je bio 12:12, a ni u drugom poluvremenu varaždinska ekipa nije uspjela slomiti Čakovčanke pa je susret završio podjelom bodova.

-Odigrale smo stvarno loše u napadu i obrani. Dopustile smo da nas Čakovčanke "umrtve" svojim dugim napadima, a uz to mnogo smo mnogo promašivale - rekla je vanjska igračica Koke, Ivana Dežić.

Najraspoloženije kod Koke bile su Stella Mateša s osam postignutih pogodaka te Iva Tomašek koja je mrežu čakovečkih rukometašica zatresla pet puta.

U sljedećem kolu rukometašice Nevena Hrupeca gostuju kod rukometašica Sesveta Agroproteinke.