Kokice zamrznule Dalmatinku na minus 16

Objavljeno: 19.10.2014. 20:51

Rukometašice Koke u nedjelju su u dvorani na Dravi stigle do druge prvenstvene pobjede, slaveći protiv Dalmatinke 37:21...

Varaždinske rukometašice silovito su ušle u susret i u 9. minuti imale prednost od 7:2, no gošće su se trgnule i serijom 4:1 smanjile na minus dva (8:6).

Od 13. do 21. minute Kokice su napravile su seriju od 6:0 i odvojile se na 14:6. U završnici prvog poluvremena još su dodale gasa i na odmor otišle rezultatom 19:9.

U drugom poluvremenu rukometašice Nevena Hrupeca bile čvrste u obrani i učinkovite u napadu te do 41. minute povećale prednost na plus 13. U završnici susreta razliku su dodatno povećale pa je susret na kraju završio 37:21.

Najefikasnija kod Varaždinki bila je Ivana Dežić s osam postignutih pogodaka, dok su Stella Mateša i Nikolina Zadravec mrežu Dalmatinke pogodile po šest puta.

U sljedećem, 6. kolu Prve hrvatske lige za žene rukometašice Koke gostuju kod Samobora.