Kup EHF: ASD Romagna (ITA) - GRK Varaždin 1930 20:21!

Objavljeno: 12.09.2015. 20:10

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

U Imoli je, u dvorani Palestra Nerio Cavina, odigrana uzvratna utakmica 1. kola Kupa EHF-a, ASD Romagna - GRK Varaždin 1930. Domaćinima je to bio povijesni, prvi nastup u Europi, dočekali su ga zajedno s 600-tinjak svojih bučnih navijača. Dabrovi su iz Varaždina donijeli prednost od 10 pogodaka (26:16), a slavili su i večeras u Imoli - 21:20. Pratili smo utakmicu iz minute u minutu.

KRAJ! Ostalo je 20:21, GRK Varaždin 1930 se vraća kući s novom pobjedom. Bravo Dabrovi!

Blok + obrana Črnila. Završni deveterac za Romagnu! Istek vremena!

Time-out Tassinari

Crveni karton Zobec - 14 sekundi prije kraja! Mogu li Dabrovi obraniti zadnji napad!

Još 33 sekunde!

60' 20:21 Panetti

58' Time-out - Vladimir Vujović

57' 19:21 Panetti

57' 18:21 Ivan Horvat! S igračem manje!

56' Isključenje 2' - Jurica Vidaček

53' 18:20 Ceroni

52' 17:20 Rossi

51' 16:20 Horvat!

51' 16:19 Santilli

50' 15:19 Šipić, iz straaašno teške pozicije! Bravo!

49' Špikić brani sedmerac Santilliju!

48' 15:18 Trefil!

45' 15:17 Folli

44' 14:17 Vanoli

44' Isključenje 2' - Marin Šipić

43' 13:17 Marčec!

42' 13:16 Zobec (7m)

41' 13:15 Rossi

40' 12:15 Resca

39' Sedma obrana Špikića!

38' Marčec krade loptu u obrani, kontra i - 11:15!

36' 11:14 Horvat!

34' 11:13 Zobec (7m)!

34' 11:12 Rossi

34' Obostrano isključenje 2' Vanoli - Marčec

33' 10:12 Horvat!

31' 10:11 Šipić!

Počelo drugo poluvrijeme...

30' Zobec, s istekom sirene. Kraj prvog, "vrlo zanimljivog" poluvremena...

30' 10:9 Santilli (iz sedmerca)!

30' 9:9 Santilli (iz sedmerca)

30' Isključenje 2' - Jurica Vidaček! Dabrovi s tri igrača i vratarom!

29' 8:9 Cavina!

29' Isključenje 2' - prigovor Frano Vujović (na klupi)

29' 7:9 Rossi

28' Isključenje 2' - prigovor Vladimir Vujović (van iz igre Zobec)

28' Time out - Vladimir Vujović

26' 6:9 Vanoli

26' Isključenje 2' - Vedran Huđ

25' 5:9 Ceroni

24' 4:9 Trefil

23' 4:8 F. Tassinari

22' Drugi sedmerac za Romagnu, Santilli - preko gola

21' 3:8 Zobec!

19' Sjajna obrana Dabrova i dalje, domaći trener zove prvi time-out...

18' 3:7 Zobec!

16' Matija Špikić - peta obrana!

14' 3:6 Zobec!

14' Malavassi brani sedmerac Horvatu

12' 3:5 Ceroni

11' 2:5 Santilli, iz prvog sedmerca na utakmici

9' 1:5 Trefil!

8' 1:4 Marčec!

5' 1:3 F. Tassinari

3' Opet Špikić brani, u kontri Šipić - 0:3!

2' 0:2 Vidaček!

1' Odlično otvaranje Varaždina! Prvi napad Romagne obranio je Špikić, u kontranapadu gol Trefila - 0:1!

19:20 Koja je minuta do početka uzvratne utakmice 1. kola Kupa EHF-a u Imoli, u dvorani Palestra Nerio Cavina. Pratite naše Dabrove u prijenosu uživo, iz minute u minutu.

ASD ROMAGNA - GRK VARAŽDIN 1930 20:21
IMOLA - Palestra Nerio Cavina. Gledatelja: 610. Suci: Konstantinos Katsikis i Michalis Michailidis (obojica iz Grčke). EHF delegat: Sotiris Constantinou (Cipar).
ASD ROMAGNA: Malavasi (5), Bulzamini, Resca 1, Santilli 4(2), Ceroni 3, Rossi 4, F. Tassinari 2, Cavina 1, Vanoli 2, Folli 1, Panetti 2, Sami (1). Trener: Domenico Tassinari.
GRK VARAŽDIN 1930: Špikić, Huđ, Vincek, Horvat 4, Trefil 4, Marčec 3, Šipić 3, Vidaček 1, Zobec 6(2), F. Vujović, Hirš, Črnila (1). Trener: Vladimir Vujović.
Sedmerci: ASD Romagna 5(3), GRK Varaždin 1930 3(2).
Isključenja: ASD Romagna 4' (Ceroni, Vanoli), GRK Varaždin 1930 18' (Huđ 3x, Vidaček 2x, V. Vujović/Zobec, F. Vujović, Marčec, Šipić).
Crveni kartoni: Vedran Huđ (29 - 3x2'), Bruno-Vili Zobec (60).
Igrač utakmice: Bruno-Vili ZOBEC.