Prva ŽNL

Lokalni derbi Obreša i Bednje završio bez pogodaka, vodeći Nedeljanec odlijepio se na vrhu

Objavljeno: 03.04.2016. 18:51

Zadnja izmjena: 03.04.2016. 18:55

Kompletirano je 16. kolo Prve županijske lige, a lokalni derbi između Obreša i Bednje u Sv. Iliji završio je bez pogodaka.

Vodeći Nedeljančani koji su jučer slavili 2:1 protiv šemovečke Mladosti tako su se odlijepili na sedam bodova prednosti ispred Beletinčana.

Zanimljivo je bilo u Cestici gdje su se susreli trećeplasirani Polet i margečanska Mladosti, a slavio je domaćin 3:1.

Cestičani su poveli preko Tina Hutinskog u 24. minuti, na 2:0 povisio je David Lazar u 57., a nogometaši iz Margečana smanjili su preko Dominika Kobzineka u 75. minuti. Konačan rezultat postavio je Sandi Martan u petoj minuti sudačke nadoknade.

U preostalim susretima Čevo i Orač odigrali su 1:1, Rudar 47 i Sloga 2:2, dok je Dubravka svladala Ivančicu u Ivancu 2:1. Još u subotu u podravskom derbiju Plitvica je u Selniku pobijedila Dravu iz Sv. Đurđa 1:0.

U sljedećem kolu vodeći Nedeljanec dočekuje Rudar 47, drugoplasirana Bednja Slogu, dok trećeplasirani Polet gostuje kod Orača.