GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Mladi varaždinski rukometaši vratili su se iz Sesveta bez osvojenih bodova

Objavljeno: 04.11.2018. 09:14

Zadnja izmjena: 04.11.2018. 09:30

Mladi varaždinski rukometaši GRK Varaždin 1930 u 6. kolu Premijer lige gostovali su kod ekipe MRK Sesvete i izgubili 32:26 (18:15).

U prvom dijelu susreta do 9. minute rezultat je bio izjednačen, a nakon toga domaći rukometaši počinju stvarati prednost. Varaždinci su ih ipak dostigli i u 21. minuti je 11:11. Do kraja poluvremena Sesvećani ipak stvaraju prednost i odlaze na odmor s rezultatom 18:15.

Drugo poluvrijeme rukometaši GRK Varaždin 1930 nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti i rezultatski se približiti Sesvećanima, koji su na kraju i pobijedili razlikom od plus šest golova.

Najefikasniji u redovima Dabrova bili su Špruk i Novak s po šest pogodaka, slijedio ih je Vojnović s četiri pogotka.

Varaždinci su trenutno na osmom mjestu prvenstvene ljestvice s tri osvojena boda.

U 7. kolu, koje se igra sljedeći vikend Varaždinci dočekuju ekipu Spačve iz Vikovaca.