DRUGA HNL

NK Orijent 1919 u Varaždin stiže opterećen ozljedama

Objavljeno: 09.02.2022. 11:26

Zadnja izmjena: 09.02.2022. 11:51

Prva utakmica proljetnog dijela Druge HNL donosi derbi između prvoplasiranog Orijenta 1919 i drugoplasiranog Varaždina. Razlika je samo dva boda, tako da u slučaju pobjede Varaždinci mogu ponovo zasjesti na prvo mjesto.

Varaždin se u pripremnim susretima prikazao u vrlo dobrom rezultatskom svjetlu i varaždinski ljubitelji nogometa jedva čekaju subotu i derbi, dok je momčad riječkog Orijenta 1919 opterećena ozljedama, kako piše na njihovim službenim starnicama.

Naime, za vrijeme generalne provjere, susreta s ekipom NK Radomlje prvo je od susreta odustao Švrljug, pa se na samom početku utakmice ozlijedio Tadejević, a kasnije i Stefanović. Tako da su prvo poluvrijeme dobili s minimalnih 1:9 ali je u drugom poluvremenu je momčad Radomlja u tri minute preokrenula rezultat te su na kraju slavili s 1:4.

PRVO POLUVRIJEME: Boglić, Mulac, Tadejević ( 13’Zuliani ), Macolić, Stefanović ( 28’ Jadrić ), Fatić, Zrilić, Putnik, Gadže, Durdov i Dukađin

JOŠ SU IGRALI: Jelić, Mohorovičić, Petrović, Marot, Srzentić, Lapić i Bokulić.

Podsjetimo da je Orijent 1919 igrao i s trećeligašem Mladosti iz Ždralova i izgubili 1:0.