NK NOVI MAROF

Novi Marof protiv Zeline u susretu sa čak sedam golova

Objavljeno: 15.02.2022. 12:04

Zadnja izmjena: 15.02.2022. 12:06

Momačad NK Novi Marof odigrala je pripremnu utakmicu u Žerjavincu protiv NK Zelina. Susret je završio rezultatom 4:3 (2:29 a golove a Novi Marof postigli su: Stojak, T. Harmicar i Puškadija.

Bio je to drugi pripremni susret i to protiv ekipe NK Zeline, te su upisali poraz u susretu s čak sedam pogodaka. Igrači Zeline slavili su rezultatom 4:3. U prvom poluvremenu dominalni su domaćini i dva puta dolazili do prednosti i to rezultatima 1:0, te 2:1. Novi Maorf se prvo vratili preko Stojaka, dok je za 2:2 zabio Harmicar.

U drugom poluvremenu Novi Marof je poveo preko Puškadije, no na kraju su susret preokrenuli u svoju korist igrači Zeline, te slavili s konačnih4:3. I u ovoj utakmici su svi raspoloživi igrači trenera Turkovića dobili određenu minutažu.

Sljedećeg vikenda na rasporedu je nova pripremna utakmica i to protiv ekipe NK Graničar Legrad .