Novomarofčani na krilima Soksera prekinuli negativan niz

Objavljeno: 05.11.2014. 09:58

Malonogometaši Novog Marofa u utorak su prekinuli negativan niz od tri utakmice bez osvojena boda, slaveći protiv Alumnusa 4:3.

Novomarofčani su u petom kolu 1.HNML poveli već u 3.minuti preko Ivana Soksera, a s minimalnim vodstvom otišli su i na odmor.

U petoj minuti nastavka gosti su izjednačili pogotkom Hrvoja Penave, no samo minutu kasnije Sokser je s dva pogotka postavio 3:1. U 28. minuti gosti su vratili stvari na početak pogocima Penave i Luka Perića. U nastavku obje ekipe imale svoje su prigode, no nisu ih iskoristile. Pobjedu Novom Marofu donio je Martin Šinjori u 33. minuti.

U posljednjih sedam minuta utakmice malnogometaši Gorana Mamića uspjeli su se obraniti i upisali drugu ovosezonsku pobjedu.

U sljedećem kolu koje je na rasporedu u petak novomarofki malonogometaši gostuju kod Uspinjače.

Novi Marof - Alumnus 4:3 (1:0)

Dvorana OŠ Novi Marof

Gledatelja: 200

Suci: Josip Dujmić, Robi Stojaković, Sendi Soldatić, Marino Šabanović

Strijelci: 1:0 Sokser (3), 1:1 Penava (25), 2:1 Sokser (26), 3:1 Sokser (26), 3:2 Penava (28), 3:3 Perić (28), 4:3 Šinjori (33)

Novi Marof: Volarić, Krasniqi, Šestak, Šinjori, Horvatić, Ptiček, Hulec, Sokser, Merkaš, Jendrok, Trener: Goran Mamić

Alumnus: Lukić, Capar, Matan, Šagud, Jurlina, Ziberi, Penava, Perić, Horvat, Grbeša, Ledinščak, Vuk, Trener: Jakov Ungarov

Akumulirani prekršaji: Novi Marof 3 (2+1); Alumnus 8 (3+5)

Žuti kartoni: Grbeša (27) – Alumnus