Novomarofčani stigli do treće ligaške pobjede

Objavljeno: 15.11.2014. 11:06

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:19

Malonogometaši Novog Marofa u petak su u sklopu sedmog kola 1.HMNL stigli do treće prvenstvene pobjede, slaveći protiv Solina 2:1...

Novomarofčane je pred domaćim navijačima u vodstvo doveo Samir Krasniqi u prvoj minuti susreta, no šest minuta kasnije gosti su izjednačili. Strijelac izjednačujućeg pogotka bio je Robert Vinko Pavičić, a s neodlučenim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom dijelu Novomarofčani su pritisnuli goste te stigli do pobjede. U 29. minuti za 2:1 pogodio je Ivica Jendrok što je bio i konačan rezultat.

Ovom pobjedom Novomarofčani su skočili na osmo mjesto lige, a u sljedećem kolu očekuje ih gostovanje kod momčadi Vrgorac.

Novi Marof – Solin  2:1 (1:1)