Novomarofčani u Solinu pretrpjeli jedanaesti ligaški poraz

Objavljeno: 28.03.2015. 09:17

Nakon trotjedne stanke, malonogometaši Novog Marofa u petak su se vratili ligaškim uzbuđenjima. Gostovali su kod Solina, a domaći malonogometaši slavili su 6:3.

Na startu susreta Solinjani su poveli 2:0, a do 19. minute povećali su na 6:0. U posljednjoj minuti prvog poluvremena gosti su smanjili preko Dine Kovača te se rezultatom 6:1 otišlo na odmor.

U drugom dijelu Novomarofčani su dominirali i u 30. minuti zabili za 6:2. Strijelac je bio Krunoslav Horvatić, a četiri minute kasnije Kovač je svojim drugim pogotkom postavio konačnih 6:3.

Treba istaknuti kako su novomarofski malonogometaši zbog loših vremenskih uvjeta kasnili na susret pa su u utakmicu ušli nezagrijani.

Pretrpjeli su tako jedanaesti ligaški poraz, a u sljedećem kolu ugošćuju Vrgorac.

Solin - Novi Marof 6:3 (6:1)

Dvorana: SD Bilankuša, Solin
Gledatelja: 150
Suci: Maro Kristić, Mato Bajurin

Strijelci: 1:0 Bogdanović (1), 2:0 Andrijašević (2), 3:0 Maros (10), 4:0 Buzov (15), 5:0 Juras (15), 6:0 Buzov (19), 6:1 Kovač (20), 6:2 Horvatić (30), 6:3 Kovač (34)

Solin: Odža, Caktaš, Maros, Duvnjak, Juras, Pavičić, Đikić, Andrijašević, Tustonjić, Buzov, Bogdanović, Salacan, Tomičić, Trener: Boženko Špar

Novi Marof: Volarić, Marić, Horvatić, Šestić,Kovač, Sokser, Turković, Jendrok, Kišak, Trener: Goran Mamić

Akumulirani prekršaji: Solin 11 (6+5); Novi Marof 4 (4+0)

Žuti kartoni: Bogdanović (13), Odža (39) – Solin; Horvatić (25), Kovač (38) – Novi Marof