Odbojka, muški: Sigurna pobjeda Varaždin Volleya u Čazmi

Objavljeno: 08.11.2015. 22:22

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:09

Nakon odbojkašica, i odbojkaši Varaždin Volleya upisali su novu prvenstvenu pobjedu. U Čazmi su bili bolji od istoimenog domaćina rezultatom 3:1, po setovima 26:24, 21:25, 26:24, 25:15.

Već i sami rezultati setova jasno govore da je ključnu ulogu odigrao karakter momčadi. Odbojkaši su - baš kao i kolegice u Osijeku – prvi set dobili na razliku (26:24). Drugi su set Varaždinci izgubili, a u trećem su opet igrali živci i opet je odvagnulo na varaždinsku stranu. Tek je u četvrtom setu skroz splasnuo otpor Čazme, za na kraju čistu pobjedu i tri osvojena boda.

Ovim trijumfom Varaždin Volley je skočio na 4. mjesto, a u idućem ga kolu čeka najteži mogući ispit – u Varaždin dolazi vodeća momčad, još uvijek neporažena MOK Rijeka.