Odbojkaši Varaždin Volleya bolji od Croatije, odbojkašice poražene

Objavljeno: 03.11.2014. 10:07

Odbojkaši Varaždin Volleya u nedjelju su stigli do druge prvenstvene pobjede u drugoj ligaškoj skupini Prve hrvatske odbojkaške lige, slaveći u gostima kod Croatije 3:0...

Prvi set pripao je Varaždincima rezultatom 25:21, dok su do drugog stigli istim rezultatom. U trećem setu varaždinski odbojkaši odigrali su mnogo sigurnije i stigli do vodstva od 19:9 te na kraju slavili 25:19. Nakon četiri kola OK Varaždin Volley ima dvije pobjede i dva poraza te ukupno pet bodova. Sljedeći susret igraju dvorani na Dravi u nedjelju od 19 sati protiv Zadra.

Odbojkašice Varaždin Volleya poražene su pak u trećem kolu skupine Sjever 1.B Hrvatske odbojkaške lige od ekipe Vallis Aurea 3:0 u setovima. U sljedećem kolu varaždinske odbojkašice ugošćuju ekipu Olimpik.

OK Croatia – OK Varaždin Volley 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)