sjajan vikend

Odbojkašice i Odbojkaši Kitro Varaždina uspješno svladali protivnike!

Objavljeno: 13.11.2016. 20:25

Iza nas je još jedan uspješan vikend u nizu za varaždinsku odbojku. Naime, i odbojkaši OK Kitro Varaždina u Prvoj HOL i odbojkašice istoga kluba u Prvoj B ligi nastavili su svoje pobjedničke nizove, pa čak i s identičnim rezultatom – 3:1

Odbojkaši Kitro Varaždina slavili su protiv Medicinara u Zagrebu s glatkih 3:1, a svaki su dobiveni set dobili bez većih problema, s osjetnom razlikom.

Djevojke su u utakmici protiv odbojkaškog kluba iz Siska igrale mirno i staloženo što je rezultiralo s čistih 3:1 za Varaždinke. Međutim, ni ovoga puta nije moglo bez preokreta; Siščanke su prvi set dobile s nevjerojatnih 25:11, a onda su probuđene Varaždinke nanizale tri seta – 25:18, 25:22, 25:15.

Ovom pobjedom Varaždinke su preuzele vodstvo na tablici Prve B lige kao jedina neporažena ekipa u ligi nakon pet kola, a isto su tako i dečki s 4-0 omjerom pobjeda i poraza na vrhu tablice Prve HOL, također jedini bez poraza.