Odlični nastupi varaždinskih plesnih parova u Bologni

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 16.03.2015. 13:48

Dva plesna para Sportsko plesnog kluba Varaždin nastupili su na Trofeo Colombo u Bologni te ostvarili odlične rezultate.

Tin Sanjković i Milana Chekanova u kategoriji starije mladeži (16-18 godina) osvojili su 7. mjesto u standardnim plesovima, a isti uspjeh ponovili su i latinoameričkim plesovima. U istoj kategoriji nastupili su i Jurica Kavran i Tihana Vusić te zauzeli 10. mjesto standardu te 16. mjesto u latinoameričkim plesovima. Nastupili su i u kategoriji "UNDER 21" u kojoj su u standardnim plesovima izborili ulazak u finale te zauzeli odlično 6. mjesto.

Bilo je ovo posljednje natjecanje plesnih parova Sportskog plesnog kluba Varaždin prije odlaska na Prvenstvo Hrvatske u latinoameričkim plesovima, a koje će se u subotu, 21. ožujka održati u Osijeku.