Održano završno kolo 4. kolo Cross lige Lužec

Objavljeno: 24.12.2021. 10:48

Zadnja izmjena: 24.12.2021. 10:50

U Lužcu je u organizaciji BK Maraton Beciklin održano i zadnje, 4. kolo zimske Cross lige Lužec.

Po prekrasnom sunčanom danu okupio se rekordan broj od 94 natjecatelja. I na ovom završnom kolu 10-ak članova AK Varaždin uspješno je branilo boje kluba. S obzirom da je ovo bilo završno kolo, dobiveni su i ukupni pobjednici lige.

Kod muškaraca pobijedio je Damir Hršak iz AK Zabok, na 2. mjestu je završio Dražen Dinjar iz AK “Rudolf Perešin”, a treći je bio predstavnik kluba organizatora Josip Mijaković.

Kod žena, ukupnu pobjedu odnijela je Andrea Heged ispred Suzane Dinjar, obje članice AK “Rudolf Perešin” dok je 3. mjesto osvojila Kristyn Šimec.

Od članova AK Varaždin pobjedničkog postolja su se u svojim kategorijama “dokopali” Vladimir Slunjski i Aleksandra Pospišil.