Plivačima Baroka osam odličja na Božićnom mitingu u Čakovcu

Objavljeno: 16.12.2013. 09:10

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

Pliva?ki klub Barok protekli vikend nastupio je na dva natjecanja, me?unarodnom mitingu u ?akovcu i ekipnom C prvenstvu u Koprivnici.

U ?akovcu je u subotu, 14. prosinca održan 15. Boži?ni miting na kojem je nastupilo 390 natjecatelja iz 21 kluba iz Hrvatske, BiH, Slovenije i Ma?arske. Pliva?ki klub Barok nastupio je s 29 svojih ?lanova, a osvojili su ukupno 8 odli?ja.

U A kategoriji Vanja Švogor bio je 2. u utrci 200 le?no, a Martin Kocijan 3. na 100 leptir. U B kategoriji Mirta Vu?eti? bila je 2. na 100 prsno i 3. na 50 leptir, Iva Vresk 3. na 100 leptir, a u istoj je kategoriji Jakov Igrec bio 2. na 100 le?no. U C kategoriji Petra Gašparac osvojila je dvije bronce: na 50 le?no i 100 prsno.

U Koprivnici je u subotu i nedjelju (14. i 15. prosinca) održano Ekipno C prvenstvo Hrvatske. Na natjecanju je nastupilo ukupno 12 muških i 13 ženskih ekipa me?u kojima i ženska ekipa Baroka, koja se u ukupnom poretku plasirala na 5. mjesto. Klub su na natjecanju prestavljale: Tihana Gazdek, Tea Kozuli?, Stela Grobotek, Ida Kveder, Lana Soka? i Martina Štefinec.

Sljede?i vikend (21. - 22. prosinca) muška ekipa Baroka nastupa na B ekipnom prvenstvu u Rijeci. Ostanak u B ligi pokušat ?e izboriti: Mario Vlahinja, Gregor Stadaas, Dario Štefinec i Martin Kocijan.