Pobjednik Zimske malonogometne lige Kneginec je momčad Kerobenza

Objavljeno: 03.01.2016. 16:00

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:08

Popularni "Kero" je na putu do finala prvo u četvrtfinalu svladao DŠR Doljan 2:0 (Karlo Kutnjak x2), dok je u polufinalu pala mlada i borbena ekipa "Lexi" rezultatom 2:1 (Karlo Kutnjak, Darko Toplak)...

U finalu smo gledali reprizu kao i lani, gdje su se susrele momčadi "Kerobenz" te "Veterani Dubravka".

Podsjetimo, prošle godine su veterani bili uspješniji boljim izvođenjem šesteraca, no ove godine ekipa Kerobenza zasluženo je slavila u finalu.

Već u ranoj fazi utakmice Darko Toplak iz slobodnog udarca zabija za 1:0. Par minuta kasnije, Karlo Marić preciznim udarcem povećava vodstvo, a pitanje pobjednika pred sam kraj prvog dijela rješava Nikola Bubnjarić. Konačnih 4:0 u drugom je poluvremenu postavio Kristijan Ribić.

Za najboljeg golmana turnira proglašen je Matija Prahić, dok je nagradu za najboljeg strijelca dobio Nikola Bubnjarić.