Riječanke slomile Koku u samoj završnici

Objavljeno: 04.10.2014. 19:26

Iako su nakon prvog dijela susreta četvrtog kola 1.HRL za žene imale pogodak prednosti, rukometašice Koke poražene su od Zameta 28:24...

Bolje su u subotnji susret ušle riječke rukometašice i u šestoj minuti imale prednost od 3:0. No, Kokice su se vratile i u 13. minuti izjednačile na 4:4. Od 19. minute prešle su u minimalo vodstvo i prednost od pogotka zadržale do odmora.

U drugo poluvrijeme bolje su ponovo krenule rukometašice Zameta i prednost od jednog zgoditka od 37. minute preselile na svoju stranu. Od 48. do 52. minute rukometašice Nevena Hrupeca napravile su seriju 4:1 i povele 23:21. No, sama završnica susreta pripala je domaćim rukometašicama, koje su posljednih osam minuta napravile seriju 7:1 i uvjerljivo slavile.

Najraspoloženija kod Koke bila je Stella Mateša s deset postignutih pogodaka, dok je Iva Tomašek dodala četiri gola.

Koki je ovo drugi prvenstveni poraz u četiri kola, a u sljedećem kolu Varaždinke ugošćuju ekipu Dalmatinke.