NOGOMET

Varaždin pobijedio Inter-Zaprešić u jučerašnjoj utakmici 2. HNL

Objavljeno: 28.08.2021. 09:53

Zadnja izmjena: 28.08.2021. 15:02

U trećem kolu Druge nogometne lige, Varaždin je na jučerašnjoj utakmici pobijedio Inter-Zaprešić rezultatom 1:0.

Na gostovanju u Zaprešiću, Varaždin je uspio uzeti tri boda pogotkom s bijele crte. Varaždin je imao nekoliko velikih prilika, a među njima je jedna od većih šansa bila udarac glavom Stjepana Igreca gdje je lopta pogodila prečku. Također, velika se šansa ukazala kada je Mateo Topić uputio udarac preko gola unutar šesnaesterca. Nedugo nakon toga, s pet metara puca Matej Senić glavom, što je golman Zaprešića bez prevelikih poteškoća obranio. Do kraja poluvremena bilo je još nekoliko prilika i od strane Intera. Do pogotka za Varaždin je došlo tek u 64. minuti golom Igora Postonjskog preciznim udarcem iz penala.