ŽRK KOKA

Varaždinke preokretom do pobjede nad Riječankama

Objavljeno: 08.10.2022. 18:00

Zadnja izmjena: 08.10.2022. 18:29

U sklopu 4. kola 1. HRL za žene Koka je bila domaćin ekipi riječkog Zameta i pobijedila 32:24 (14:15).

Susret je u početnim minutama bio rezultatski izjednačen. Prvo su gošće došle do prednosti od dva gola u 15. minuti pri rezultatu 5:7. Međutim, u 20. minuti je 9:7 za Koku, te domaće rukometašice odlaze na plus tri. U 24. minuti Varaždinke imaju 12:9, ali na odmor se odlazi rezultatom 14:15.

Drugo poluvrijeme ponovo počinje igrom gol za gol, ali ubrzo Varaždinke ponovo ostvaruju prednost. U 35. minuti je tako 19:15, prvo vodstvo od četiri gola na utakmici, pa i 20:15. Varaždinke napadaju i dalje i u 40. minuti je 22:16. Do kraja susreta Varaždinke se nisu dale iznenaditi u dvorani u Graberju i pobijedile su 32:24.