Varaždinskim odbojkašima bod protiv pulskog Centuriona

Piše: it/evarazdin

Objavljeno: 07.12.2014. 12:38

Odbojkaši Varaždin Volleya u subotu su u maloj dvorani varaždinske Arene odigrali susret devetog kola 1.A HOL skupine 2 protiv pulskog Centuriona, a slavili su gosti rezultatom 3:2...

U taj susret varaždinski odbojkaši ušli su bez nekoliko ključnih igrača, no pružili su dobar otpor. Prvi set pripao je Puljanima 25:23, a u drugom su slavili Varaždinci 31:29. Treći set osvojili su varaždinski odbojkaši rezultatom 28:26, ali na 2:2 izjednačili su gosti osvajanjem četvrtog seta 25:15. Do pobjede su Puljani stigli slaveći u petom setu 15:12.

Varaždinski odbojkaši tako drže šesto mjesto 1.A HOL skupine 2, a u sljedećem kolu očekuje ih susret protiv Gorice.

OK Varaždin Volley – OK Centurion Pula 2:3  (23:25, 31:29, 28:26, 15:25, 12:15)