Objavljeno: 03.12.2015. 12:59

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:08

Nogometaši Zavrča u sklopu 20. kola Prve slovenske lige kod kuće su poraženi od Olimpije 2:1, a jedini pogodak za momčad Zavrča zabio je Josip Golubar, bivši igrač Varteksa.

Golubar je ponovno u Zavrč stigao prije dva mjeseca baš iz Olimpije. Svojem bivšem klubu zapaprio je u 5. minuti, kada je nakon niza odbijanaca hladnokrvno pospremio loptu u mrežu gostiju.

Njegov drugi zgoditak u dresu Zavrča ove sezone možete pogledati u od 0:22.

No, Zavrč je nakon vodstva prosuo prednost i kući su pjevajući otišli Ljubljančani. Prvo je u 22. minuti smanjio Lucas Elias Ontivero da bi im slavlje donio Nigerijac Ezekiel Henty u 64. minuti.

Momčad Ivice Solomuna i dalje je na petom mjestu Prve slovenske lige, a u sljedećem kolu gostuje kod Rudara u Velenju.