Vindijaši do trećih mjesta na Međunarodnom turniru za mladež i kadete u Varaždinu

Piše: IT/eVaraždin

Objavljeno: 02.09.2015. 08:01

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

U organizaciji Baseball kluba Vindija proteklog vikenda održan je 18. Međunarodni turnir za mladež i kadete "Vindi Iso Sport 2015".

Turnir je obilježio veliki broj ekipa pa se ukupan broj sudionika od igrača, trenera i roditelja popeo na tristotinjak.

Kroz četiri dana, od četvrtka do nedjelje na igralištu Srednjoškolac odigralo se čak 27 međunarodnih utakmica u obje kategorije.

Nastupilo je sedam klubova s čak 14 ekipa u dvije kategorije mladeži i kadeta iz Mađarske, Italije, Srbije i Hrvatske.

Mladi igrači Vindije bili su uvjerljivi u obje kategorije te su u polufinalnim utakmicama tijesno ostali bez finala i na kraju osvojili treća mjesta.

Prvo mjesto kod mladeži uzeli su bejzbolaši iz Novog Sada, drugi su bili Redsi iz Budimpešte, dok je druga Vindijina ekipa Vindi Iso sport osvojila osmo mjesto.

Kod kadeta su najbolji bili Beograđani, dok su drugi bili bejzbolaši mađarskog Erda.

Vindijaš Borna Šopar proglašen je najboljim udaračem turnira kod kadeta, dok je istu titulu osvojili Sven Vojnović kod mladeži.