Dabrovi lako do pobjede protiv riječkog Zameta

Objavljeno: 21.03.2015. 09:51

Rukometaši GRK Varaždin 1930 u petak su stigli do 19 premijerligaške pobjede, slaveći u dvorani na Dravi protiv Zameta 32:27.

U susret su bolje ušli Riječani i u 10. minuti imali tri pogotka prednosti (3:6). Dabrovi su uspjeli smanjiti na minus jedan, a do kraja poluvremena okrenuti su rezultat na svoju stranu.

Od 20. minuti do odmora napravili su seriju 6:0 pa je prvi dio završio 16:11.

U drugom dijelu varaždinski rukometaši nisu dopustili iznenađenje te su zadržali prednost iz prvog poluvremena iako su u nekim trenucima imali i plus osam.

Najraspoloženiji u varaždinskim redovima bio je Ante Kuduz sa sedam zgoditaka, dok je Martin Marčec dodao šest golova.

U sljedećem kolu Premijer lige Varaždinci odlaze na noge Gorici.

GRK Varaždin 1930 – Zamet 32:27 (16:11)