Kokice minimalno poražene kod Splita 2010

Objavljeno: 21.02.2015. 22:00

Rukometašice Koke u subotu su kod rukometašica Splita 2010 doživjele osmi prvenstveni poraz. Domaće rukometašice slavile su rezultatom 23:22.

Bolje su u susret ušle Splićanke i u šestoj minuti imale prednost od 3:1, a od 16. do 22. minute napravile su seriju 4:0 te se odlijepile na 10:5. Prvi dio na kraju je završio 13:9.

U drugo poluvrijeme bolje su ušle Kokice i u 35. minuti smanjile na minus jedan (14:13). U nastavku susreta Splićanke su pogodak do dva prednosti održavale do kraja i slavile 23:22.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je Ivana Dežić s osam pogodaka, dok je Larissa Kalaus dodala pet zgoditaka.

U sljedećem kolu Koka ugošćuje ekipu Zameta.

Split 2010 - Koka 23:22 (13:9)

Split 2010: Mijoč, Marić Banje 1, T. Lisica, Kežić 3(1), Surjan 3, Čović 4, Cvitanović, A. Lisica 1(1), Divić 9, Šerić, Krolo, Zelić 1, Ećimović (12 obr.), Jurlin, Medić 1, Buljan

Koka: Dominić (1 obr.), Jalušić 2, El. Halili 2, Babić, Domjan 2, Tomašek 1, La. Kalaus 5, Golubić (9 obr.), Dežić 8(3), Haček, Mateša 2, Kovačić, Da. Kalaus