GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Dabrovi se iz Labina vraćaju s jednim bodom iz utakmice u kojoj su ih stalno stizali domaćini

Objavljeno: 16.03.2019. 22:29

Zadnja izmjena: 16.03.2019. 22:31

U prvom kolu Lige za ostanak GRK Varaždin 1930 vraća se s bodom s teškog gostovanja u Labinu. Susret je završio neriješenih rezultatom 26:26.

Ekipa Rudana pokazala se kao tvrd orah i uporno se vraćala u utkamicu kad se već mislilo da dva boda idu u Varaždin. Dabrovi su poveli 3:0, zatim u 12. minuti vode6:1, a domaćini dolaze do izjednačenja tek u 27. minuti. Poluvrijeme završava također neodlučeno 10:10.

Drugi dio susreta rezultatski se kreće izjednačeno do 40. minute uz rezultat 15:15, tada Varaždinci ponovo stvaraju prednost koja u 47. minuti iznosi 20:17. Minutu prije kraja Dabrovi imaju 26:23 ali uporni domaćini uspijevaju doći do izjednačenja u poslejdnjim sekundama susreta.

Na listi strijelaca u redovima Varaždina 1930 najefikasniji je bio Frano Vujović s 8 golova, zatim Jurica Vidaček sa 6, te Petar Vojnović sa 4, Luka Trojko 3, Karlo Šerić 2, te po jedan Tomislav Špruk, Patrik Hrman i Ivan Matić.