Objavljeno: 02.11.2011. 23:05

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Dario Jertec ponovno je bacio šeike u trans, novim pogotkom vrijednim pažnje, a već smo navikli da Jertec ovakvim pogocima donosi pobjede svojem Al Faisalyju...

Al Faisaly je igrao protiv Al Ansara, a Jertec je prvo prekrasnom loptom pronašao svojeg sugirača, a ovaj Šehića za prvi gol Faisalyja u 31. minuti.

Predkraj 1. poluvremena, trenutak utakmice, a opet je Jertec u središtu pozornosti, prihvaća odlično loptu na 30 metara, i u svojem već prepoznatljivom stilu, "eurogolom" za 2:0. Gosti su smanjili, ali nisu mogli ugroziti pobjedu Al Faisalyja, koji se sada nalazi na šestom mjestu u saudijskom prvenstvu. Ovo je treći Jertecov gol u sezoni.

Evo i ranijih eurogolova Jerteca na arapskom poluotoku...Izdvojili smo dosadašnja četiri najljepša, a ovaj s posljednje utakmice je već peti "eurogol".